Vizyonumuz

Konuklarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kadıköy Saray Muhallebicisi, şubelerini haftada bir kez kapsamlı kontrolden geçirerek istek ve öneriler doğrultusunda daha da iyi hizmet verme çabası içerisindedir.

şubelerde bulunan istek-dilek kutuları, anket formları, şube personeline ve merkeze gelen önerileri dikkate alarak ve oluşabilecek olan şikayetlerde de anında çözüm üreterek müşteri memnuniyetini pekiştirmektedir.

Bugüne kadar hızlı şubeleşmek yerine kalitesine, ürün çeşitliliğine ve sağlıklı gıdalara yatırım yaparak müşterilerini her zaman memnun etmeye çalışmıştır. Kadıköy Saray  şubelerinde konukları için rahat ve huzurlu bir ortam yaratılmaktadır. Ürün kalitesinden ödün vermeden herşeyi dikkatlice inceleyerek ve çalışmalarını da sürekli güncelleyerek müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz bizi 1954 yılından bugüne taşıyan müşteri değil konuk anlayışımızı koruyarak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek Kadıköy Saray Muhallebicisi markasını gelecek yıllara taşımaktır.