Kadıköy Saray Muhallebicisi

Kadıköy Saray Muhallebicisi 1954’te Kadıköy’de Artvin Yusufeli ilçesi Barhal Köyünden Mustafa KUZGUN ve Helim MAVİ YILDIZ tarafından Bahariye caddesindeki ilk şubesiyle hizmete başlamıştır. O yıllarda Kadıköy’ün ilk muhallebicisi olarak tavuk göğsü, muhallebi, sütlaç, tavuklu pilav ve yumurta çeþitlerinden oluşan ürünlerini müþterilerinin hizmetine sunmuştur. 1992 yılında Kadıköy Rıhtım şubesi faaliyete girmiş, verilen hizmeti daha geniþ bir kesime ileteşilmek amacıyla 2007 yılında Kayışdağı şubesi açılmıştır.  Her geçen sene kendini yenilemeye devam eden Kadıköy Saray Muhallebicisi daha fazla kitlelere ulaşabilmek ve diğer semtlere de ürünlerini ulaştırabilmek için 2011 yılında Acıbadem şubesini faaliyete sokmuştur. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar değişmeyen lezzeti ve sürekli artan hizmet kalitesi, modern ve ferah mekanı ile, Kadıköy Saray Muhallebicisi, müşterilerin gözünde ilk sıradaki yerini korumaya devam edecektir.

Kalite Politikası

Kadıköy Saray Muhallebicisi olarak genel ilkemiz, Osmanlı dönemi saraylarımızdan biz Türk nesline miras kalan tatlı kültürünü geçmiş nesillerden gelecek nesillere kalite ve standartlarımızı bozmadan, yeni tatlar da ilave ederek ulaştırabilmek ve sizlere o dönemdeki lezzetleri tattırabilmektir. “Değişen dünyada değişmeyen lezzetler tattırmak için” sloganımızla yola çıkarak dedelerimizin dedelerinize sunduğu hizmet anlayışını da kendimize temel alıp müşterilerimize değişmeyen lezzetleri tattırmak en büyük prensibimizdir.

Ustalardan çıraklara devreden el lezzeti, dedelerimizden bize kalan yönetim ilkesi ve müşterilerimizden gelecek nesillerinize devam etmesini istediğimiz müşteri memnuniyeti için çalışıp sizler için en iyiye doğru ilerliyoruz…

Müşerilerimizin aile geleneğini bizler de Kadıköy Saray Muhallebicisi aile şirketi olarak müessesemize yansıtarak, sizlerden torunlarınıza kalan muhallebicilik kültürünü bizlerde dedelerimizden devralarak aynı müessesede buluştuk.
Ve Sizler İçin;

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi

Uygulamalarına başladık ve sürekli geliştirerek devamlılığını sağlayacağız

Sertifikalarımız & Belgelerimiz